KONST / Litografier / Färglitografi 14632150
nr 1463 2150
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, daterad 1940, med dedikation. Färglitografi, bildmått: 40x50, yttermått inklusive ram: 52x62 cm
måndag 25 april 2022
kl 19:40:42
25 apr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson